| VORTEX a întrebat:

daca dezinstalez messengerul pe care il am acum si instalez messenger 10 mi se sterge arhiva?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, se şterge. Şi ţi-o spun din proprie experienţă.

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu il dezinstalezi, il instalezi peste cel vechi si o sa se faca ca un fel de upgrade si o sa iti ramana si arhiva.Asta daca nu folosesti messenger 11 pentru ca acolo arhiva este stocata online

| kqwjy a răspuns:

Hei.
Da, logic. Ţi se vor pierde toate setările, indiferent de ce e : arhivă, idle, cum scrii. etc.
Sper că te-am ajutat:*
O seară bună.

| AnotherGirl a răspuns:

Da, ti se sterge arhiva straight face. Si chiar daca vei instala aceeasi versiune de messenger tot se sterge. Am avut mess 10 si mi-a picat placa de baza. Mi-am reinstalat Windows`ul (acelasi de dinainte) si mi-am bagat tot mess 10 si s-a sters arhiva :-P. Si chiar daca iti pastrezi windows`ul, patesti acelasi lucru straight face Proprie experienta laughing

| szmotovio a răspuns:

Da

| Hanara a răspuns:

Pai poti salva arhiva din folderul unde ai messengerul, si apoi o poti copia dupa ce ai instalat messengerul

| gad a răspuns:

Da

| iubita15 a răspuns:

Depinde ce messenger ai, dar eu iti recomand messengerul 11 pentru ca iti ramane toata arhiva si in plus te poti conecta si la facebook direct de acolo sa vorbesti cu prietenii, nu trebuie sa mai intrii pe pagina ta de facebook