| cristi28george a întrebat:

nu merge sa intru pe messenger, daca dezinstalez messengerul merge de cateva ori si la urma iar nu merge, am incercat si alt messenger si tot asa face, daca il dezinstalez si il instalez iarasi imi merge de cateva ori si la urma iar numai merge, am incercat si mai multe id-uri si tot degeaba, data si ora sunt corecte, chiar nu stiu ce sa mai fac.
va rog ajutati-ma! dau funda!

2 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Nu stiu, numai merge de loc nici mi-e nu mi-a mers, mai incearca si daca nu merge intra pe facebook este mult mai bun

| cristi28george explică:

Tot astept pareri, plz ajutati-ma!