| RyAngel a întrebat:

Dati-mi va rog niste Smartphone-uri cu touchscreen aparute in 2012 sub 1000 lei. Poate fi si cu tastatura qwerty glisanta si touchscreen (ca asta, dar mai nou http://static.marketonline.ro/full/157713/sony-ericsson- txt-pro-white.jpg ) dar nu stiu ce sa zic, sunt mai bune cele doar cu touchscreen? Sau ce marca imi recomandati, in afara de Samsung si Nokia, sa mai caut, in functie si de parerea voastra. HTC -urile sunt bune? Adica, din cate stiu majoritatea au ecran Gorilla Glass, si as prefera sa aiba ecranul asa, dar nu stiu ce sa zic, n-are nimeni din cei pe care-i cunosc HTC desi am auzit ca-s bune. Spuneti-mi, in ce firma va incredeti?

1 răspuns:
| demonangel24 a răspuns:

Eu am LG optimus L3 si e cu touch screen e foarte bun dar daca vrei un HTC tias recomanda HTC one X dar cred ca nu o sa gasesti sub 1000 lei.