| belabel1 a întrebat:

de azi au inceput sa-mi apara pe facebook,deasupra listei de persoane si a notificarilor, o alta "caseta" cu jocuri...adica o lista cu jocuri.ma enerveaza si nu stiu cum sa scap de ea pentru ca desi o ascund tragand de bara aia in sus, apare de fiecare data cand intru pe pagina.help!

3 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Eu am renuntat la facebook mi-am dezactivat contul dupa ce o pagina activista a unui prieten a fost modificate de o sursa necunoscuta, banuim ca este guvernul, facebook nu e sigur, coopereaza cu guvernul, toate conversatiile de pe facebook sunt mai mult ca sigur interceptate de guvernul romaniei dar si NSA.

| mira a răspuns (pentru Sonnayasashikushinaide):

Cum procedezi pentru dezactivare?

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru mira):

Privacy > deactivate my account > alegi orice motiv, scrii parola si gata.