| andreeamitoi a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa raspund la intrebari ma pune sa ma loghez si ma duce la editare profil? Mentionez ca sunt logata.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori apar aceste erori. Este problema site-ului. Si mie mi s-a intamplat de multe ori. Nu trebuie sa te ingrijorezi. Treci peste asta si navigheaza mai departe linistita pe site! Succes! Numai bine!

P. S. La multi ani!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@andreeamitoi, mersi pentru apreciere! Numai bine!

| CybeRAthlete a răspuns:

Poate fi un mic bug ce se va rezolva in o zi doua. daca problema persista, revino cu un L. E.
bafta

| DonAnonymius a răspuns:

De la Cookies.Activezati-le la optiunile browserului tau, la private.

| hSh3ad a răspuns:

Cred ca trebuie sa te lase logat automat, sau dai si la browserul tau retine.
Eu asa am facut si nu ma duce la editare profil.
Sau poate nu ai confirmat email-ul.
Bafta!