| gabitu1000 a întrebat:

De ce imi spune this service is not aviablein your region cand vreau sa intru pe Nintendo eshop?

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Cred ca nu e disponibil in Romania. Si mie mi-s-a intamplat asta, schimba regiunea, O pui din america. Sper ca te-am ajutat, pa-pa

1 răspuns:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Prin traducere, acea pagina de net nu poate fi accesata din locatia ta deoarece nu a vrut adminul paginii sa poata sa fie accesata din zona ta/prin provider-ul tau de net. Poti incerca sa o deschizi folosind un alt motor de cautare(inclusiv Internet Explorer) sa vezi daca se schimba ceva sau nu. Evident. nu trebuie sa te dai batut pana nu restartezi odata calculatorul si modemul/routerul.