| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau Log in la CrossFire (patch facut azi), cu 3 conturi diferite, imi spune This service is not avalible in your region. Exista vreo solutie pentru problema?

3 răspunsuri:
| StaR97 a răspuns:

Nu se mai pot face conturi pe CrossFire NA fa-ti si descarca crossfire EUROPE.Bafta big grin

| anonim_4396 explică (pentru StaR97):

Dar chestia e ca am contul facut din 2010 care nu mai merge... Asta ce ar trebui sa insemne? Sau il dezactiveaza dupa o anumita perioada de timp?

| StaR97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate ai gresit tu da-mi id tau. de mess si vorbim acolo