| sweetys a întrebat:

Buna! De ce unele persoane isi pot distribui amintirile (video) de la story tot ca video? Eu daca am o amintire la story ca video, cand o distribui, se distribuie ca poza.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Un sfat bun: nu-ti posta amintirile online, niciodata, fiindca intr-o zi vei ajunge sa regreti, ceea ce faci public acum.
Cu cat mai putina informatie personala online, cu atat esti mai bine protejat de hacking, frauda chiar si de rautatile unor neaveniti.