| Mariii1 a întrebat:

de ceva timp am intrat pe Antena play pentru a viziona online anumite emisiuni, insa am auzit ca se plateste. Nu e adevarat nu?

7 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Da,10 lei pe luna sau saptamana nu mai stiu sigur.

| ady1o a răspuns:

E la fel ca voyo.ro,trebuie sa ai abonament ca sa urmaresti emisiunile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unele sunt gratis, altele se platesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat ai avut acces la ele fara sa iti faci abonament platit inseamna ca sunt gratis

| shannygelu a răspuns:

Emisiunile sa le vezi nu platesti dar daca vrei sa urmaresti tv online la ei se plateste dar uite te live la tv la adresa http://radiovaculesti.ucoz.ro

| mariapaun a răspuns:

Este adevarat ca o vecina de a mea urmareste o emisiune pe antena play si mi-a spus ca se plateste!

| Heim a răspuns:

Da, trebuie sa platesti.
Iti recomand sa te uiti la emisiunile favorite pe www.episodnou.com e gratis.