| MrsKitty a întrebat:

De curând am achiziționat și eu o folie de Sticla pentru Samsung a5. Am o problema cu el. De câte ori scriu nu se apasa cum trebuie și nu pune toate literele. Ce sa fac? Având în vedere ca folia este f buna și de firma.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Si eu am pus folie de sticla la samsungul meu a5 dar pot scrie macar atat, sti ce sa faci? dai la rotire ecrean si scrie acolo ca literele se vad mai mari, las ca in martie primim 6.0