| kosmyn94 a întrebat:

Am achizitionat astazi o folie pentru Samsung galaxy mini 2 si am aplicat-o singur,problema e ca m-am grabit si intr-un colt nu s-a lipit cum trebuie pentru ca atinge foarte putin marginea argintie care este iesita in afara fata de display.O sa am probleme cu folia, adica o sa intre praf sub acel colt nelipit sau nu o sa fie nici o problema?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, n-ar trebui să ai probleme şi să intre praf pe acolo.
Oricum, acum nu mai ai ce face, trebuie s-o laşi aşa.

Toate cele bune.

| kosmyn94 explică (pentru bursuc001):

Da asta asa e, nu mai am ce sa ii fac oricum nu e mult e putin intr-un colt in drept cu tastele de volum e mare cam cat un varf de unghie.

| bursuc001 a răspuns (pentru kosmyn94):

Nu cred să intre praf pe acolo.