| MiruAdrianA a întrebat:

De curand mi-am luat un iph 6 si dintr-o cazatura mi s-a dus display-ul... aveam pe ecran pixeli morti. La inceput l-am putut folosi si asa, dar cu timpul s-a facut si mai rau ecranul si nu am putut umbla pe el. Nu am dispus de banii sa-l repar si asta mi-a fost nororc. Ce vreau sa va spun e faptul ca acum nu se mai aprinde, ecranul este negru, daca il pun la incarcat nu imi arata nimic. Am incercat sa tin apasat pe butonul home si cel dupa care blocam telefonul si tot nu se aprinde. Dupa ce nu l-am mai putut folosi l-am mai aprins din cand in cand "sa il verific" si de vreo 3 zile imi face figura asta. Ce vreau sa va intreb este daca din cauza display-ului nu reactioneaza in nici un fel sau sa fie altceva. Daca schimb display-ul de aprinde din nou? Va multumesc frumos pentru fiecare raspuns in parte.

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Ar trebui sa se aprinda din nou, dar oricum cei din service vor avea grija de asta.