| Dragonasul1 a întrebat:

Am un iPhone 5C, l-am scapat pe jos, si mi s-a spart display-ul, asta a fost in urma cu cateva luni. Fiind ecranul spart, nu l-am putut folosi, l-am dus la reparat, mi-a pus display nou. Am aprins iPhon-ul si imi apare iPhone dezactivat pentru o gramada de minute. Ce pot sa-i fac? Contul icloud / codul de deblocare vreau sa spun ca le stiu, dar el cand se aprinde apare acel text ca este dezactivat, nu se poate umbla deloc. Ce pot sa-i fac? Vreau sa spun ca daca il conectez la itunes, imi apare sa-i dau access de pe iphone la pc, si nu am cum ca nu apare sa dau allow, doar "iPhone dezactivat pentru... minute ".

1 răspuns:
| LotruNegru a răspuns:

Trebuie sa astepti acele minute..sau incearca sa te loghezi pe site-ul icloud cu datele care le ai in icloud-ul telefonului, dai la configurari sa vezi ce iti apare acolo sau daca nu la gasite iphone. happy