| ddysmile a întrebat:

De curand mi-am luat un nokia E71 dar nu stiu din ce cauza nu imi apare decat bluetooth nu imi apare wlan sau infrarosu nimic. Pot sa stiu din ce cauza? Va rog ajutati-ma big grin

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Unde nu iti apare? In Tools - Conectivity trebuie sa ai Infrared, USB, Modem, PTT si inca vreo 4 tipuri de conexiuni. Insa pana sa ajungi in folderul Conectivity gasesti Wlan Wizard direct in Tools (Instrumente daca e in romana)

| Savy a răspuns:

A, si inca ceva. Daca e replica, tasta * are doar 5 colturi, nu 6 cum ar fi normal.

| Be12345 a răspuns:

E original? poate e fake si din cauza asta nu iti apar...in fine daca e original incearca sa dai resatare adica setarile din fabrica sau incearca sa iei cel mai nou sofware de pe site`ul oficial si instaleaza`l happy sper ca iti e de folos, daca dasmugda`mi o fundita

| ddysmile explică:

La conectivitate imi apare decat bluethooth.sa fie soft'u schimbat?thinking si app eu nu stiu sa instalez un software big grin. K nu stiu sunt cam afona la telefoane big grinbig grin