| EsarfaRozZ a întrebat:

De curand mi-am pus net pe telefon, si nu merge youtubeul. adica merge, dar nu merg videourile, nu se aude, si nici imagine nu are. Am inteles ca trebuie instalat ceva. Ce anume? Ma puteti ajuta, va rog?big grin

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

MAjoritatea telefoanelor de ultima generatie vin cu tot ce le trebuie preinstalat( apropo de ce spune "anonim-ul"-flash playerul), problema nu este telefonul, problema este viteza netului de KK care inca al avem pe telefoane, noi romani. CAuta o zona pe afara o zona pe unde ai semna full, dar cand zic full ma refer sa nu-ti scada sau sa-ti cresca liniutele alea de la semnal, sa ramana intepenite acolo ca si cum ar fi desenate si incearca sa vezi ceva pe youtube...ai sa ai o mare surpriza! Am internet de la vodafion care este cel mai rapid la ora actuala si are cea mai buna acoperire si abia merge youtube-ul! Internetul pe tel deocamdata la noi nu este pentru vizionari live! Succes!

2 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Fi antena ce am facut eu, mi-am bagat wapul pe atuncea era wap si inainte sa ies afara a upload un prieten un video How to kill a cioara. Si nici mie nu mi-a mers YouTube asa ca am sunat la Orage si le-am spus : Buna ziua un client deal dumneavostra si am o problema cu internetul. Dece nu pot vedea videouri pe YouTube ca eu vreau sa vad Cioara! O zis ca iei nu se ocupa cu YouTubeul doar cu siteu wap.orange.ro deci eu iti zic reinstleazati YouTubeul si data viitoare posteaza si tu ce telefon ai si retea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FlashPlayerul... exact ca pe PC