| RuxiRuxandra a întrebat:

De curand mi-am schimbat ruterul wireless iar cand vreau sa ma conectez la el de pe calculator si vreau sa-i scriu parola,imi va voie doar cu litere, NU si cu cifre.
Cum pot face sa activez si cifrele astfel incat sa-mi scriu parola?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu are cum: parola de la wireless este alfanumerica. numai la bluetooth poate fi doar numerica (desi in unele cazuri este alfanumerica)

| RuxiRuxandra explică (pentru al3xander):

Tocmai,numai ca de fiecare data cand apas pe o cifra, apare sunetul ala de ''nu se poate''.Ma gandesc ca e o setare sau ceva de la tastatura.