| justagirl21 a întrebat:

de curand mi s-a stricat sunetul la calculator:[ si am instalat everstul ca sa vad ce tip de placa de baza am dar acum nu stiu ce sa fac ca sami repar sunetul...confusedma puteti ajuta? va rog raspunsuri pe intelesul meu, adica clare! dau fundita+vot! pupbig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JustCosmin a răspuns:

Ce anume are sunetul tau? Cauta un driver pentru placa ta de sunet si vezi daca rezolvi problema. Daca nu gasesti, sa-mi spui cum se numeste placa de sunet, si te ajut eu cu un driver.

| utilitati a răspuns:

Ori reinstalezi windows-ul, ori accesezi urmatorul link: http://adf.ly/54Dao

| Ionut321123 a răspuns:

Cand ai cumparat calculatorul trebuie sa-ti fi dat un SD, si vezi ca pe sd ala ai driverul audio realteck sau altul care e potrivit.