| Valentina036 a întrebat:

De exemplu daca adaug o poza pe facebook si pun pe Personalizat sa o vada O SINGURA persoana, se poate? adica ea stie ca e doar pentru ea? isi da seama ca nu e pusa pentru toata lumea? daca nu etichetez si alte?

Răspuns Câştigător
| AnonimFBI a răspuns:

Nu, nu o sa isi dea seama ca e doar pentru ea, pentru ca atunci cand selectezi "o singura persoana" nu atentioneaza acel indivit, ci pur si simplu celorlalti prieteni din lista ta nu o sa le apara poza.

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Pai isi va da seama din moment ce nu va primi poza respectiva nici un like, nici un comentariu, nimic.