| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua aplicatii si jocuri pentru Iphone4?big grin. Dau fundiitsalove struck

Răspuns Câştigător
| prideras a răspuns:

Apple.com iti faci cont cu seria de pe spatele telefonului, si gratis melodii aplicatii, tot, dar cred ca ai si pe ecranul telefonului o aplicatie "app store" daca nu ma insel

6 răspunsuri:
| Luciano2b2 a răspuns:

De pe Apps, e o aplicatie standard care te conduce catre market-ul Apple

| mczacky a răspuns:

Mobile9.com

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Intrebarea a fost pusa numai ca sa te lauzi sau esti prea proasta si nu ai observat App Store (ce poate insemna).

| Gumitzza5 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Prost esti tu! Cine... ma cunoaste pe mine aici ca sa ma laud?raised eyebrows.
NU am umblat inca in el si vreau sa ma informez ca sa nu-l stric. Am pus intrebarea pentru ca nu vreau sa platesc la jocurile din App Storewinking

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Sunt milioane de aplicati gratuite pe app store, iti trebuie numai un cont, tot cred ca vroiai sa te lauziwinking

| Gumitzza5 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Da cine ma cunoaste pe mine aici ca sa ma laud? happy. HAI ZI! raised eyebrows.