| Noone4u a întrebat:

de unde pot sa downloadez program pentru a imi citi cardul de la telefon, mentionez ca, cardul meu e micro big grin Dau fundita kiss

3 răspunsuri:
| nebunu1993 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un program il bagi in adaptar si direct in calculator daca ai "leector de carduri in pc" daca nu iti cumperi unu de ala cu USB happy

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Pentru a ti-l citi telefonul nu ai nevoie de program, pentru a ti-l citi calculatorul ai nevoie de micro adapter.Succes!

| Noone4u explică:

Am micro adapterwinking