| DrinkMySoul a întrebat:

De ce nu-mi pot vedea cardul micro sd (2 GB) pe Samsung s II plus? pe alt telefon merge, iar s ii plus e nou

5 răspunsuri:
| Tiayth a răspuns:

Poate nu e tipul de card pe care S2 il suporta

| DrinkMySoul explică (pentru Tiayth):

Pai pe site scrie sa s 2 plus suporta micro sd

| Tiayth a răspuns (pentru DrinkMySoul):

Daca bagi cardul in telefon el apare dar nu poti intra in el? Daca da formateaza-l din telefon, nu uita sa salvezi datele importante. Daca nu merge formateaza-l pe pc si daca nici asa nu merge poate ar ajuta un reset al softului, nu uita sa salvezi datele importante din telefon

| DrinkMySoul explică (pentru Tiayth):

Nici macar nu apare, scrie ca nu are nici un sd bagat

| Tiayth a răspuns (pentru DrinkMySoul):

Formateaza-l pe pc si daca nici asa nu merge poate ar ajuta un reset al softului, nu uita sa salvezi datele importante din telefon