| ღLoveღMusicღ a întrebat:

deci acum cateva ore mi-am facut pe contul meu google+ inca cont ascociat youtube(sunt 2 conturi ascociate) si pe noul cont youtube nu imi apar videoclipurile, aprecierile si respectiv abonatii din vechiul cont youtube, aveti idee cum as putea revenii la vechiul cont youtube, desi incerc sa revin dar ma delogheaza fie ma trimite la noul meu cont yt si la vechiul cont yt imi apare o poza albastra deschisa cu cubulete inchise, ceea ce am mai vazut la alte conturi yt? va rog ofer funda si voturi, am mare nevoie de vechiul cont

1 răspuns:
| Mary_Mariana-Liliana_1980 a răspuns:

Buna! uite aici :http://www.youtube.com/watch?v=mzrPYAABgjw te va ajuta foarte mult!