| anonim_4396 a întrebat:

Cum elimin email-ul propriu din lista de * conturi YouTube?
(Gestionează-ți * Contul Google)
Ca-să nu mai apară decât unul singur!
Am scos cartela de pe vechiul telefon și am băgat-o în noul telefon!
Am deconectat de asemenea și email-ul propriu de pe Google! (cont)
Contul YouTube (actualul) acum este activat și pe telefonul cel nou și pe cel vechi!
Noul număr (noua * cartelă) este activat/ă pe telefonul cel vechi, cu email * cu tot!
Dar nu știu cum să fac să elimin vechiul * cont (actualul) YouTube din telefonul cel vechi!?!?

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Cand stergi istoricul ai o bifa de stergere conturi si parole