| xDxDxDxDxD a întrebat:

Bunahappydeci am inteles ca trebuie sa intru pe umnet.com,mi-am facut cont, dar nu merge sa descarc de pe telefon (LG gt400) teme.intrebarea mea este:trebuie neaparat sa fie conectat telefonul la calculator ca sa mearga? sau cum sa procedez?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci temele pe calculator dupa care le transferi in telefon cu cablu de date sau bluetooth, si teme gasesti pentru telefonul tau usor http://www.zedge.net/......6-1-theme/

| xDxDxDxDxD explică (pentru anonim_4396):

Astea sunt doar wallpapersstraight face