| GoodGuy a întrebat:

Deci, am un laptop Lenovo G580 si am un procesor Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @2.20 GHZ si as dori sa stiu daca as putea sa il schmb cu unul mai puternic, am citit pe internet ca depinde de placa de baza, etc si am citit pe un site ca in run : dxdiag System la System Manufacturer si System Model este aceasta si am asa:
System Manufacturer : LENOVO
System Model : 20150
Imi puteti spune ce procesor as putea pune pe el, si cum ar fi posibil?(core 2 duo, i3, i5 etc.) Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Core i5 Si Placa Video 950m

| HaKa93 a răspuns:

Eu am acelasi model de laptop cu procesor i3. sunt sigur ca iti merge si tie