| alexrot15 a întrebat:

Cum pot sa dezactivez o optiune, nu stiu daca e de la vodafone, care imi trimite horoscopul in fiecare dimineaza?

3 răspunsuri:
| davio a răspuns:

Incearca sa trimiti un mesaj la nr care iti trimite horoscopul(banuiesc ca 200sau 600) cu textul STOP HOROSCOP. Sper sa reusesti.

Răspuns utilizator avertizat
| John_7502 a răspuns:

Cred ca chestia aia o sa iti manance banii banuiesc ca ai abonament! Cineva tot asa s-a uitat la un banc pe Orange si a inceput sa ii vina bancuri in eng si nestiind eng bine nu a bagat de seama dar lui ii tot veneau si s-a trezit cu vreo 100 euro la plata si a platit ca ce era sa faca nu avea de unde sa stie vezi sa nu fie si in cazul tau la fel mai bine te duci la Vodafone si intrebi sau ii pui sa ti-o dezactiveze! Succes.