| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Deci nu stiu cum sa fac o poza in PhotoScape sa se vada culorile mai sterse sa zic asa.Am mai pus intrebarea asta si am dat si un link dar nu mergea si am incercat si cu alta poza cu culorile la fel facute dar nici ala nu mergea si nu mai stiu ce link sa va dau ca sa imi puteti explica.crying Si as mai vrea sa imi spuneti cum sa fac pozele in Photo Scape sa pare desenate dar nu desenate cu creion grafic ci sa para desenate in culori [nu stiu daca a-ti inteles]FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alecsanndraa a răspuns:

Deschide photo scape-->editor-->pui poza-->apoi ctrl+m...acolo sunt 3 categorii... o faci cum vrei tu. Succes!:*

3 răspunsuri:
| Gandacelu a răspuns:

Pai deschizi photoscape, dai la Editeaza, pui poza, dai ori la Inflorire si selectezi, ori autpo-nivelare, ori ce vrei tu de pe acolo.si ca sa para "desenate" dai la filtre si iti alegi de acolo... sper ca am ajutat:*

| dot a răspuns:

Te ajut eu...trmite msj cu id'u' tau