| Hasss a întrebat:

Buna dimineata la toti
va rog dati-mi si mie niste jocuri care sa fie distractive...
pc-ul meu suporta orice joc... dar nu-mi plac astea noi care sunt acum prea multa realitate numai au niciun farmec vreau niste jocuri gen gta san andreeas mai imi plac jocurile shooter, racing
action si jocuri online...

4 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Metin2, 4story, runes of magic, jocuri de pe www.y8.com
webkinz:)
http://www.miniclip.com/games/ro/( ex club pinguin)
www.clopotel.ro

| AlexUnder200 a răspuns:

Incearca LEGO Star Wars III :The Clone Wars. e tare mai intai uita-te pe youtube e fain

| ShAdoWwW a răspuns:

Assassins creed 1, 2, brotherhood (3), revelations(4)...Need for speed :the run; hot pursuit; underground 2; most wanted...S.A.M.P; DC Universe Online; fifa 12; call of duty; gta IV; spiderman web of shdows; spiderman shetterd dimension; hulk; gta vice city; si cam atat. funda?

| Cristinaa69 a răspuns:

Epic duel, zoomumba, club penguin, pandanda(e cam vechi), ImVu, metin etc etcwinking