| nyko06 a întrebat:

din ce cauza nu a primit massul toata lista am dat un mass la toata lista si nu au primit toti, unul din grupurile din lista nu a primit nici o persoana di grupul respectiv care e cauza am messenger 11? Multumesc!

2 răspunsuri:
| R3Y a răspuns:

Pentru ca poti trimite un mas pe grupbig grin si al 2lea motiv este ca mesengeru nu te mai vrea din cauza ca ai trimis preeeeeeeea multe massuri

| nyko06 explică (pentru R3Y):

Nu trimit multe cam o data pe luna un mass, si nu s-a trimis cate un mass pe grup a fost grup unde s-a trimis la 4 persoane sau grup la care nu s-a trimis deloc.