| yoangelforever a întrebat:

Buna din nou! Mai am o problema. Cand intru in my computer dau dublu click pe Local disk E si zice ceva de genu,, Windows canot find the USB.Make sure you tiped the name correctly, and the try again." Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fl4sh3rON a răspuns:

Ai incercat sa dai click dreapta si explore.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot face ca sa deschid partitia cu dublu click? Cu explore se deschide dar nu stiu de ce nu se mai deschide cu dublu click.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar Lokal disck E la tine este sigur o partitie sau e unul din porturi?(cele ce, citesc, usb de la cablu de date, Stick-uri)etc.

| yoangelforever explică:

De ce nu merge sa deschid partitia cu dublu click? Cu explore merge si cu open, dar vreau sa stiu de ce nu merge cu dublu click si ce pot sa fac ca sa rezolv problema. Msc!