| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, in cazul in care imprimanta nu mai recunoaste cartusele pentru ca au fost reincarcate, se mai poate face ceva si daca da ce anume,

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nu recunoaste cerneala din cartuse pentru ca nu este cea originala (care are anumite calitati).
trebuie sa cumperi alte cartuse sau sa incerci sa le reincarci in alta parte.
trebuie insa sa spui celor unde le-ai incarcat ce ti s-a intamplat.
trebuia sa ti se dea un bon de garantie sau de garantare a calitatii.
asta e!
si mie mi s-a intamplat.

1 răspuns:
| amicool08998 a răspuns:

Sa iti cumperi alte cartuse