| AngelloDiRoma a întrebat:

Buna,doresc sa descarc Adobe flash player, dar antivirusul meu nu ma lasa..si-mi trebuie neaparat..cum fac? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blocheaza conexiunea la internet a antivirusului si apoi dezcarca, instaleaza si deblocheaza happy Doar sa nu uiti sa deblochezi ca na. Fie, bafta!

1 răspuns:
| KobraXS a răspuns:

Daca ai avast, opreste scuturile, se face cam asa. Click dreapta pe iconita din bara cu start, control scuturi avast, opreste pentru o ora, 5 minute sau permanent, atentie, iti va lasa sistemul neprotejat pana cand repornesti scuturile.