| Viky17 a întrebat:

doresc și eu sa fiu lamurita in legătura cu o chestie! Am un iPhone 6s și dacă as pune lentile macro, wide sau fish eye ar face poze ca și gen un dslr?

Răspuns Câştigător
| Dani0678 a răspuns:

Da! Ar face poze ca un dslr desi nu se compara! Si eu am acelasi tip de telefon si am lentile fish eye si imi face pozele ca un dslr! Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un iphone nu se poate compara cu un dslr nu nu ar face poze gen dslr.

| tril a răspuns:

Hoho, e foarte departe de un dslr, indiferent ce i-ai atasa. Cine ti-a spus "da", nu stie ce este un dslr.

| AndreiMarian12 a răspuns:

Nu ar face poze cu calitatea pe care o are iphone-ul. Ori ca faci cu lentile macro ori fara ele aceeasi poza o sa iasa.

| MerkedesPlacintzikaDouajdamilioane a răspuns:

Nu compari un telefon care e folosit pentru poze instant cu un aparat foto, dar la rezolutia pe care o ai pe telefon versus rezolutia de pe dslr, e mai ok telefonul daca pastrezi pozele pe el.

| Dani0678 a răspuns:

Da! Ar face poze ca un dslr desi nu se compara! Si eu am acelasi tip de telefon si am lentile fish eye si face poze exact ca un dslr!