| Noone4u a întrebat:

dupa ce dau sync pe iTunes pentru jocurile de la iphone si acestea apar in meniu, si apas pe ele sa se instaleze, raman asa mult timp, intrebaea mea este daca e normal si daca da cam cat trebuie sa astept? sau daca trebuie sa intru eu undeva ca sa poata fi instalate?

1 răspuns:
| Mox112 a răspuns:

Mama bai frate da nu le ai cu iPhonurile fi atent dupa ce ai dat download astepti atata tot nu mai apesi ni macar odata pe aplicatie doar astepti! Odata ce ai apasat pe aplicatie ea se va opri din instalat(pause/pauza)
Sper ca te-am ajutat