| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
E posibil ca bagand un cd cu poze in dvd sa transfer pozele direct din dvd in laptop cu vreun cablu ceva?
Multumesc frumos, dau fundita :*.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu poti. Pune CD-ul in calculator. Daca CD-ul e simplu, nu format DVD vei putea transfera, daca e format DVD trebuie sa RIP-ui acel DVD ca sa extragi pozele din el.
- La raspunsul pe care l-a dat colegu, cand va inventa cineva asa ceva v-a lua cu siguranta premiul NOBEL.

1 răspuns:
| DRAGANONSKY a răspuns:

Cu regrete, nu se poate doar daca dvd are port usb sau card slot. funda?