| Anabelle_Britney_Abby_1996 a întrebat:

Buna,este adevarat ca intr-un smartphone incap doua cartele?, FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EQXNTBBBM/ eu l-am gasit pe acesta pe internet, este cu 580 de lei, dual sim, si cu sistem android. mai multe detalii gasesti acolo. Este posibil sa gasesti si alte modele mai ieftine daca mai cauti, dar de asemenea pretul poate sarii pana la 1000-2000 RON.

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu e adevarat. E tot un telefon, tot o cartela are.

| Seby90 a răspuns:

Are you high?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. 2 cartele incap intr-un telefon dual-sim, este posibil sa existe modele de smartphone dual-sim, dar altfel nu, nu incap 2 cartele.

| Anabelle_Britney_Abby_1996 explică (pentru anonim_4396):

Si cam cat costa un smartphone dual- sim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anabelle_Britney_Abby_1996):

Http://www.emag.ro/......EQXNTBBBM/ eu l-am gasit pe acesta pe internet, este cu 580 de lei, dual sim, si cu sistem android. mai multe detalii gasesti acolo. Este posibil sa gasesti si alte modele mai ieftine daca mai cauti, dar de asemenea pretul poate sarii pana la 1000-2000 RON.

| DushulRece a răspuns:

DA, incap UNA PESTE ALTA, impinge-le bine si vei putea vb pe 2 retele