| MymyMihaela a întrebat:

Este vreo posibilitate sa pot sterge un cont de facebook iar dupa sa fac altul cu acelasi e-mail si pe acelasi cont de yahoo la care am fost conectata la contul pe care l-am sters?
Funda celui care ma lamureste.

3 răspunsuri:
| Delocimportant a răspuns:

Nu cred ca este posibil. Eu am sters un cont de Facebook, iar dupa acele 14 zile in care s-a sters contul definitiv, am reincercat sa imi creez un cont pe aceeasi adresa de e-mail, si imi aparea ca e-mailul respectiv este utilizat, si ca trebuie sa incerc crearea unui cont nou cu o alta adresa de e-mail. Oricum, ce te costa sa iti faci alta adresa de e-mail, si sa iti faci apoi cont? Eu am procedat asa de multe ori.winking

| MymyMihaela explică (pentru Delocimportant):

Problema este ca eu cu acel cont de yahoo m-am conectat pe toate conturile si acel e-mail e folosit de mine la toate conturile pe care le-am facut, si nu-mi pot face alt yahoo.

| Sanny1956x a răspuns:

Ciao bellissima devi cambiare mail per fare un nuovo acconto ok, ciao