| demisca a întrebat:

Eu am facut tot saitul cu HTMLhappy si acum dati o retea unde sa il pun dar sa fie gratis nu conteaza daca are sub-domeniu! Si cum pot aduga in sait? Dati niste programe gen "FileZila" dar fara virusi.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

000webhost e gratis si ofera destul de multe

| AlexCrb a răspuns:

Eu la blogul meu folosesc filezilla pentru acces ftp si 0000webhost.com pentru hosting.

| Kanghu a răspuns:

Folosesti un host gratuit:
PerfectZ
000Webhost
Byethost.

Dupa care iti inregistrezi un domeniu, tot gratuit,.tk, .co.cc sau cu.cc.

P.S - Fiind un host gratuit, nu te astepta la cine stie ce viteza si posibilitati. FileZilla este un FTP, probabil un host gratuit nu iti va permite sa instalezi.

| Ionut01x a răspuns:

Mie mi se pare bun http://bit.ly/u2onPq

| adelaadelaadela a răspuns:

Nu ai nevoie de nici o retea sa poti pune un site. Il salvezi pur si simplu in format HTML si iti apare site-ul fara "TAG-uri"(adica alea care se scriu intre "").