| adriana_5532 a întrebat:

eu sunt pe orange, acum vreo 2 saptamani mi-am bagat optiunea aia cu minute nelimitate cu 3 prietenei, iar acum as vrea sa imi bag optiunea aia cu 400 de minute si 400 de sms-uri in retea si imi zice ca am o optiune si ca trebuie sa astept pana imi expira optiunea...sad cum as putea sa dezactivez optiunea? va multumesc

Răspuns Câştigător
| denyyy_9096 a răspuns:

Nu ai cum sa o mai dezactivezi acum... poti doar sa astepti sa iti expire (o luna dupa ce ai activat-o) si dupa sa o bagi pe cea care o vrei!

2 răspunsuri:
| adriana_5532 explică:

Problema e ca nu scrie dezactivare optiune :-s

| iauru a răspuns:

La *100# intri exact acolo unde ai intrat primadata sa-ti activezi aia cu preietenii si dai dezactivare optiune
dupa care o sa-ti poti activa ce optiune vrei numa credit sa ai