| larousee a întrebat:

Am activata la orange prepay o optiune orange young care imi expira abia in 26 dar am ramas fara minute si as vrea sa o dezactivez si sa activez alta. Problema e ca nu am gasit niciunde in meniu "dezactivare". cum se procedeaza? sau trebuie sa astept pana in 26 neaparat?

4 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Nu l poti dezactiva! Trebuie sa astepti si eu am avut Orange young si trebuia sa astept de aceea sunt pe abonament acum laughing

| maduts a răspuns:

Cauti la optiuni active, dai sa-ti apara ce optiuni activate ai si dezactivezi de acolo

| johnny1992 a răspuns:

Apeleaza *100# si alege contul meu!
Funda?big grin

| kicku_4582 a răspuns:

Nu trebuie sa astepti atata in primul rand formezi *100# si pasul urmator alegi 1 contul meu apoi 1 optiuni active si de acolo alegi potiunea pe care o vrei sa o dezactivezi