| Aniana111 a întrebat:

Eu vreau sa imi deschid un canal de youtube dar in limba engleza si NU pentru bani dar videoclipurile in engleza le inteleg mai multi oameni din dif. tari. Bun chiar daca nu vreau sa castig bani vreau sa stiu cum decurge chestia asta cu banii. Cati castigi? La cate vizualizari? Cum se pot scoate banii, prin card? Chiar daca sunt din Romania si fac video-uri in engleza se castiga la fel? Dau fundita :*

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Trebuie sa te contacteze cineva.

| kyliejenner a răspuns:

In Romania nu castigi la fel de multi bani ca in celelalte tari

| Sebastian_Daichend_1999 a răspuns:

Si eu am un canal de YouToube. Deci prima oara cand iti deschizi un canal de YouToube. nu o sa castigi nimica. Mie mi-a luat 6 luni... pana m-a contactat un om ca vrea sa ma ajute eu fac video-urile si el ma rasplateste pentru fiecare video la saptamana la 100.000 de vizionari primeam 50 $ la 50.000 primeam 25$ la 10.000 10$ la 1.000 1$! pe card daeste foarte greu...