| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Exista cumva Multi Skype adica sa te loghezi pe doua conturi odata?
Daca exista spuneti-mi si mie!
Multumesc.

7 răspunsuri:
| AdiSenior a răspuns:

Da se poate sa-l faci multi skype.Program nu am gasit dar, e doar o simpla setare in skype si poti deskide cate conturi doresti.Cine doreste sa-si faca skype-ul multi sa ma caute pe idumeu@yahoo.com.Nu trebuie sa instalati nici un program laughing Nu riscati sa instalati programe virusate ca o faceti pe riscul vostru.Sa auzim de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Programul dp fisierulmeu.ro are un virus trojan!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Link-u de mai sus e virusat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca esti asa de destep de ce nu ne spui acum la toti cum se face?

| Alias2032 a răspuns:

Uitati-va aici nu trebuie nici un download etc...

http://descarcare-gratis.blogspot.ro/2010/06/multi-skype.html

fundita?

| descarcare a răspuns:

Intră pe această pagină : http://descarcare-gratis.blogspot.com/2010/06/multi-skype.html și vei găsi un tutorial cu foarte multe imagini în care se explică pas cu pas cum poți crea / transforma skype-ul în multi skype, fără să instalezi nimic și nici să descarci viruși de pe net