| 22anirolF a întrebat:

Bună! Există vreo aplicație prin care poți înregistra un apel zoom in așa fel încât să se audă și sunetul?

2 răspunsuri:
| 99290 a răspuns:

Ai încercat aplicația Înregistrare ecran-Xrecorder?
O foloseam pentru a înregistra și filma ecranul, însa nu am folosit la apel zoom, dar s-ar putea să funcționeze

| LetisiaLily a răspuns:

Buna. Din aplicatia zoom se poate inregistra direct.
Trebuie sa fii tu host ul sau mai bine spus cel care a initiat apelul(liderul) apoi la paricipanti o sa vezi o bulina rosie (click pe record), daca apesi pe ea poti inregistra atat vocal cat si vizual.
Daca nu, OBS este foarte usor de folosit. Sper ca te am ajutat cu ceva happy