Întrebare recomandată | SunshineLove14 a întrebat:

Exista o aplicatie prin care poti sa scoti sunetul declasator de la camera foto la telefon?

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Depinde ce telefon ai.
Eu am un Samsung Galaxy SIII şi dacă pun telefonul pe "Silenţios" nu se mai aude atunci când fac poze.
Deschide camera foto, caută la "Setări", apoi "Sunet declanşator", dai pe "Oprit".
Pa-pa.

| Aylee a răspuns:

Daca pui telefonul pe silentios, nu-ti scoate si sunetul de la camera? raised eyebrows

| beautifulpeople a răspuns:

Nu exista, dar poti sa-ti pui telefonul pe silentios.

| cristy1993 a răspuns:

Da in google playhappy

| SunshineLove14 explică (pentru cristy1993):

Si cum se numeste aplicatia?

| violetflyer a răspuns:

Nu, dar la unele telefoane merge daca pui silentios la mod avion, sau altele. Experimenteaza.

| SunshineLove14 explică:

Chiar daca pun telefonul pe silentios tot se aude sunetul declansator, iar la setari nu am optiunea de sunet oprit.

| SavaSava a răspuns:

Dai la setari si la sunet...etc Eu asa fac.

| DianaDiii a răspuns:

Hei. Îl poţi dezactiva de la setări ori să-ţi pui telefonul pe silenţios! Succes.