| bby a întrebat:

Folosesc internet de la Romtelecom (clicknet) iar de curând mi-au schimbat modemul şi nu îmi merge wireless-ul. Introduc parola care este pe spatele modemului şi îmi scrie "Conexiune imposibilă la internet". Ce aş putea face?
Dau fundă!
Vă rog să mă ajutaţi! :*

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Pe spatele modemului nu e parola, e mac-ul lui (adresa fizica), parca, nici nu are cum sa fie parola ca doar ar trebui s-o schimbi daca cineva o afla. Daca inainte nu aveai net de la ei, trebuie sa iti clonezi adresa fizica, cheama-i, ca de asta sunt platiti. devil

| Danişor a răspuns:

Salut! daca inainte nu aveai net de la ei, trebuie sa iti clonezi adresa fizica, cheama-i, ca pentru asta sunt platiti, nu? Bafta in continuare!