| Lavy_4392 a întrebat:

help plz cine stie...am samsung 5230 si am si bluetooth plantronics si nu stiu cum sa il fac sa mearga. activez bluetooth` la telefon si dau conect dar imi cere un pin. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| ByLoREDaN a răspuns:

Bubble Plantronics e o casca Bluetooth deci nu are butoane dar recuonaste automat pinu scris pe telefon. In general toate dispozitivele Bluetooth (Antena Gps, Casaca, Imprimanta) au un pin memorizat care este 1234 sau 0000. Doar de la Telefon la Telefon il alegi tu pentru a nu avea neplacerea de a se colega lumea fara voia ta...

5 răspunsuri:
| RooN a răspuns:

Pinul acela il cere si la tel si la bluetooth asa ca pune 1234 si pe urma dai ok si il va cere si pc-ul si gata:X Succeswinking

| ByLoREDaN a răspuns:

Sa bagi un pin numeric cand vine cerut (1234) sau (0000)

| ByLoREDaN a răspuns:

A functzionat Lavy?winking

| Bubble a răspuns:

Bagi orice numar din 4 cifre.
Persoana cu telefonul celalalt sa puna acelasi cod. nu conteaza numere. numa sa fie aceeasi cu ale tale. nu e obligatoriu sa bagatzi 0000 sau 1234. eu am samsung s 5230

| rodicutz a răspuns:

0000-vezi ca e scris si in cartea plantronics