| Anndreass a întrebat:

am un telefon samsung s5230w touch screen wifi este pe vodafone. in fine problema este cand activez bluetooth si cineva imi trimite o melodie imi cere un cod zice ca are cod pus pe el cum fac sa scap de aces cod ca nu-l stiu zice ca e codat. (funda cine ma ajuta)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu are legsatura cu categoria, va fi mutata, respectati regulamentulTPU.

| Diiddiii a răspuns:

Incearca sa pui 1 si tu si cel care iti trimite big grin asa imi apare si mie big grin si pun 1. si dupa merge