| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Hmm imi dati un program in care eu sa pot sa inregistrez doar, o melodie care o fac eu remix pe calculator si dupa sa postez pe youtube. Deeci mai explicit : Dati-mi un program in care pot inregistra sunetele pc`ului thinking

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Robertty a răspuns:

Virtual dj pentru mixuri, remixuri etc

| NuStiuCeNumeSaImiPun explică (pentru Robertty):

Deci nu ai inteles straight face. Adica nu am nevoie de programuri pentru remixuri maai straight face Am nevoie de programe in care pot sa le inregistrez de pe pc si dupa sa le pun eu intr-un folder straight face.