| Andre27deea a întrebat:

Ieri mi-am descarcat yahoo messenger 11.5 iar acum cand vreau sa intru pe google (eu foloseam mozilla ) nu imi apare ca inainte ...imi apare yahoo mozilla... pagina e cam in acelasi format cu cea de la youtube cu anumite anunturi pe ea, cu reclame etc. Va rog, ajutati-ma. Funda raspunsului care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| tattooman a răspuns:

Da pentru ca ti sa instalat yahoo toolbar, intra an panel control an dezinstaleazal

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde l-ai descarcat?

| SuicideSilence a răspuns:

Firefox (stanga sus) optiuni -> general -> pagina de start -> www.google.com (sau orice doresti tu sa ai ca pagina de pornire)