| D3I3 a întrebat:

Bună, îmi da-ți și mie site-uri de unde pot downloada Adobe Flash Player ultima versiune? Că când scriu asta pe google, primul link nu-mi funcționează și aș vrea de pe un site fără viruși și să meargă!

Nu-mi da-ți comentarii gen "Nu îți trebuie Adobe Flash Player, că degeaba îl descarci. Funda? ", mie îmi trebuie!

Și nu "De pe site-ul oficial " că nu-l găsesc. Un link ar fi mai explicit, mulțumescwinking
Dau funda pentru răspunsuri care ajută, nu pentru mesaje fără rost.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Aici este programul de descarcare:
http://get.adobe.com/flashplayer

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Siteul oficial este curat. Asa ca urmeaza linkurile date de cei de mai sus.